S. Moreo in 2016
| Full name | Stefano Moreo |
|---|---|
| Age | 29 |
| Nationality | Italy |
| Club | Virtus Entella |
| Position | Attacker |
| Height | 191 cm |
| Weight | 86 kg |
| Currently Injured | No |
S. Moreo 2016 Appearances
| Appearances | 2 |
|---|---|
| Starts | 1 |
| Substitutions | 1 |
| Substituted | 1 |
| Minutes | 72 |
| Goals | 0 |
| Full name | Stefano Moreo |
|---|---|
| Age | 29 |
| Nationality | Italy |
| Club | Virtus Entella |
| Position | Attacker |
| Height | 191 cm |
| Weight | 86 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 2 |
|---|---|
| Starts | 1 |
| Substitutions | 1 |
| Substituted | 1 |
| Minutes | 72 |
| Goals | 0 |