H. Saki in 2023
| Full name | Hossein Saki |
|---|---|
| Age | 27 |
| Nationality | Iran |
| Club | Sanat Naft |
| Position | Defender |
| Height | 175 cm |
| Weight | 71 kg |
| Currently Injured | No |
H. Saki 2023 Appearances
| Appearances | 27 |
|---|---|
| Starts | 22 |
| Substitutions | 5 |
| Substituted | 8 |
| Minutes | 1939 |
| Goals | 0 |
| Full name | Hossein Saki |
|---|---|
| Age | 27 |
| Nationality | Iran |
| Club | Sanat Naft |
| Position | Defender |
| Height | 175 cm |
| Weight | 71 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 27 |
|---|---|
| Starts | 22 |
| Substitutions | 5 |
| Substituted | 8 |
| Minutes | 1939 |
| Goals | 0 |