H. Saki in 2017
| Full name | Hossein Saki |
|---|---|
| Age | 26 |
| Nationality | Iran |
| Club | Sanat Naft |
| Position | Defender |
| Height | 175 cm |
| Weight | 71 kg |
| Currently Injured | No |
H. Saki 2017 Appearances
| Appearances | 26 |
|---|---|
| Starts | 19 |
| Substitutions | 7 |
| Substituted | 1 |
| Minutes | 1793 |
| Goals | 0 |
| Full name | Hossein Saki |
|---|---|
| Age | 26 |
| Nationality | Iran |
| Club | Sanat Naft |
| Position | Defender |
| Height | 175 cm |
| Weight | 71 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 26 |
|---|---|
| Starts | 19 |
| Substitutions | 7 |
| Substituted | 1 |
| Minutes | 1793 |
| Goals | 0 |