H. Saki in 2021
| Full name | Hossein Saki |
|---|---|
| Age | 26 |
| Nationality | Iran |
| Club | Sanat Naft |
| Position | Defender |
| Height | 175 cm |
| Weight | 71 kg |
| Currently Injured | No |
H. Saki 2021 Appearances
| Appearances | 15 |
|---|---|
| Starts | 14 |
| Substitutions | 1 |
| Substituted | 5 |
| Minutes | 1149 |
| Goals | 0 |
| Full name | Hossein Saki |
|---|---|
| Age | 26 |
| Nationality | Iran |
| Club | Sanat Naft |
| Position | Defender |
| Height | 175 cm |
| Weight | 71 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 15 |
|---|---|
| Starts | 14 |
| Substitutions | 1 |
| Substituted | 5 |
| Minutes | 1149 |
| Goals | 0 |