E. Orji in 2018
| Full name | Ebere Orji |
|---|---|
| Age | 32 |
| Nationality | Nigeria |
| Club | Mallbacken W |
| Position | Attacker |
| Height | 166 cm |
| Weight | 62 kg |
| Currently Injured | No |
E. Orji 2018 Appearances
| Appearances | 24 |
|---|---|
| Starts | 23 |
| Substitutions | 1 |
| Substituted | 7 |
| Minutes | 1912 |
| Goals | 10 |
| Full name | Ebere Orji |
|---|---|
| Age | 32 |
| Nationality | Nigeria |
| Club | Mallbacken W |
| Position | Attacker |
| Height | 166 cm |
| Weight | 62 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 24 |
|---|---|
| Starts | 23 |
| Substitutions | 1 |
| Substituted | 7 |
| Minutes | 1912 |
| Goals | 10 |