E. Orji in 2012
| Full name | Ebere Orji |
|---|---|
| Age | 32 |
| Nationality | Nigeria |
| Club | Nigeria U20 W |
| Position | Attacker |
| Height | 166 cm |
| Weight | 62 kg |
| Currently Injured | No |
E. Orji 2012 Appearances
| Appearances | 6 |
|---|---|
| Starts | 0 |
| Substitutions | 6 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 133 |
| Goals | 0 |
| Full name | Ebere Orji |
|---|---|
| Age | 32 |
| Nationality | Nigeria |
| Club | Nigeria U20 W |
| Position | Attacker |
| Height | 166 cm |
| Weight | 62 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 6 |
|---|---|
| Starts | 0 |
| Substitutions | 6 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 133 |
| Goals | 0 |