E. Orji in 2015
| Full name | Ebere Orji |
|---|---|
| Age | 32 |
| Nationality | Nigeria |
| Club | Ferencváros |
| Position | Attacker |
| Height | 166 cm |
| Weight | 62 kg |
| Currently Injured | No |
E. Orji 2015 Appearances
| Appearances | 3 |
|---|---|
| Starts | 2 |
| Substitutions | 1 |
| Substituted | 1 |
| Minutes | 202 |
| Goals | 9 |
| Full name | Ebere Orji |
|---|---|
| Age | 32 |
| Nationality | Nigeria |
| Club | Ferencváros |
| Position | Attacker |
| Height | 166 cm |
| Weight | 62 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 3 |
|---|---|
| Starts | 2 |
| Substitutions | 1 |
| Substituted | 1 |
| Minutes | 202 |
| Goals | 9 |