W. Łaski in 2020
| Full name | Wojciech Łaski |
|---|---|
| Age | 23 |
| Nationality | Poland |
| Club | Jastrzębie |
| Position | Midfielder |
| Height | 186 cm |
| Weight | 73 kg |
| Currently Injured | No |
W. Łaski 2020 Appearances
| Appearances | 1 |
|---|---|
| Starts | 0 |
| Substitutions | 1 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 6 |
| Goals | 0 |
| Full name | Wojciech Łaski |
|---|---|
| Age | 23 |
| Nationality | Poland |
| Club | Jastrzębie |
| Position | Midfielder |
| Height | 186 cm |
| Weight | 73 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 1 |
|---|---|
| Starts | 0 |
| Substitutions | 1 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 6 |
| Goals | 0 |