V. Prorokov in 2024
| Full name | Vladyslav Prorokov |
|---|---|
| Age | 18 |
| Nationality | Ukraine |
| Club | Polissya II |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 190 cm |
| Weight | 84 kg |
| Currently Injured | No |
V. Prorokov 2024 Appearances
Other Seasons
| Full name | Vladyslav Prorokov |
|---|---|
| Age | 18 |
| Nationality | Ukraine |
| Club | Polissya II |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 190 cm |
| Weight | 84 kg |
| Currently Injured | No |