Paul Taylor in 2008
| Full name | Paul Taylor |
|---|---|
| Age | 33 |
| Nationality | England |
| Club | Chester City |
| Position | Attacker |
| Height | 179 cm |
| Weight | 71 kg |
| Currently Injured | No |
Paul Taylor 2008 Appearances
| Appearances | 9 |
|---|---|
| Starts | 2 |
| Substitutions | 7 |
| Substituted | |
| Minutes | |
| Goals | 0 |
| Full name | Paul Taylor |
|---|---|
| Age | 33 |
| Nationality | England |
| Club | Chester City |
| Position | Attacker |
| Height | 179 cm |
| Weight | 71 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 9 |
|---|---|
| Starts | 2 |
| Substitutions | 7 |
| Substituted | |
| Minutes | |
| Goals | 0 |