N. Zvrko in 2020
| Full name | Nikola Zvrko |
|---|---|
| Age | 29 |
| Nationality | Montenegro |
| Club | Petrovac |
| Position | Attacker |
| Height | 180 cm |
| Weight | 69 kg |
| Currently Injured | No |
N. Zvrko 2020 Appearances
| Appearances | 17 |
|---|---|
| Starts | 8 |
| Substitutions | 9 |
| Substituted | 7 |
| Minutes | 790 |
| Goals | 2 |
| Full name | Nikola Zvrko |
|---|---|
| Age | 29 |
| Nationality | Montenegro |
| Club | Petrovac |
| Position | Attacker |
| Height | 180 cm |
| Weight | 69 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 17 |
|---|---|
| Starts | 8 |
| Substitutions | 9 |
| Substituted | 7 |
| Minutes | 790 |
| Goals | 2 |