N. Zvrko in 2023
| Full name | Nikola Zvrko |
|---|---|
| Age | 28 |
| Nationality | Montenegro |
| Club | Petrovac |
| Position | Attacker |
| Height | 180 cm |
| Weight | 69 kg |
| Currently Injured | No |
N. Zvrko 2023 Appearances
| Appearances | 6 |
|---|---|
| Starts | 0 |
| Substitutions | 6 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 141 |
| Goals | 3 |
| Full name | Nikola Zvrko |
|---|---|
| Age | 28 |
| Nationality | Montenegro |
| Club | Petrovac |
| Position | Attacker |
| Height | 180 cm |
| Weight | 69 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 6 |
|---|---|
| Starts | 0 |
| Substitutions | 6 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 141 |
| Goals | 3 |