M. Zinga in 2018
| Full name | Melvin Zinga |
|---|---|
| Age | 21 |
| Nationality | France |
| Club | Le Havre II |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 187 cm |
| Weight | 80 kg |
| Currently Injured | No |
M. Zinga 2018 Appearances
| Appearances | 1 |
|---|---|
| Starts | 1 |
| Substitutions | 0 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 90 |
| Goals | 0 |
| Full name | Melvin Zinga |
|---|---|
| Age | 21 |
| Nationality | France |
| Club | Le Havre II |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 187 cm |
| Weight | 80 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 1 |
|---|---|
| Starts | 1 |
| Substitutions | 0 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 90 |
| Goals | 0 |