Mohamed Thiaw in 2018
| Full name | Mohamed Thiaw |
|---|---|
| Age | 26 |
| Nationality | USA |
| Club | San Jose Earthquakes |
| Position | Attacker |
| Height | 188 cm |
| Weight | 80 kg |
| Currently Injured | No |
Mohamed Thiaw 2018 Appearances
Other Seasons
| Full name | Mohamed Thiaw |
|---|---|
| Age | 26 |
| Nationality | USA |
| Club | San Jose Earthquakes |
| Position | Attacker |
| Height | 188 cm |
| Weight | 80 kg |
| Currently Injured | No |