M. González in 2025
| Full name | Mayken Eduardo González Aldazoro |
|---|---|
| Age | 19 |
| Nationality | Venezuela |
| Club | Deportivo La Guaira |
| Position | Attacker |
| Height | 175 cm |
| Weight | 65 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Mayken Eduardo González Aldazoro |
|---|---|
| Age | 19 |
| Nationality | Venezuela |
| Club | Deportivo La Guaira |
| Position | Attacker |
| Height | 175 cm |
| Weight | 65 kg |
| Currently Injured | No |