Kei Ikeda in 2011
| Full name | Kei Ikeda |
|---|---|
| Age | 34 |
| Nationality | Japan |
| Club | Sagan Tosu |
| Position | Attacker |
| Height | 178 cm |
| Weight | 72 kg |
| Currently Injured | No |
Kei Ikeda 2011 Appearances
| Appearances | 35 |
|---|---|
| Starts | 30 |
| Substitutions | 5 |
| Substituted | 20 |
| Minutes | 2389 |
| Goals | 7 |
| Full name | Kei Ikeda |
|---|---|
| Age | 34 |
| Nationality | Japan |
| Club | Sagan Tosu |
| Position | Attacker |
| Height | 178 cm |
| Weight | 72 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 35 |
|---|---|
| Starts | 30 |
| Substitutions | 5 |
| Substituted | 20 |
| Minutes | 2389 |
| Goals | 7 |