Kei Ikeda in 2010
| Full name | Kei Ikeda |
|---|---|
| Age | 34 |
| Nationality | Japan |
| Club | Sagan Tosu |
| Position | Attacker |
| Height | 178 cm |
| Weight | 72 kg |
| Currently Injured | No |
Kei Ikeda 2010 Appearances
| Appearances | 24 |
|---|---|
| Starts | 12 |
| Substitutions | 12 |
| Substituted | 10 |
| Minutes | 1031 |
| Goals | 1 |
| Full name | Kei Ikeda |
|---|---|
| Age | 34 |
| Nationality | Japan |
| Club | Sagan Tosu |
| Position | Attacker |
| Height | 178 cm |
| Weight | 72 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 24 |
|---|---|
| Starts | 12 |
| Substitutions | 12 |
| Substituted | 10 |
| Minutes | 1031 |
| Goals | 1 |