I. May in 2019
| Full name | Iba May |
|---|---|
| Age | 24 |
| Nationality | Germany |
| Club | VfL Wolfsburg |
| Position | Midfielder |
| Height | 183 cm |
| Weight | 83 kg |
| Currently Injured | No |
I. May 2019 Appearances
| Appearances | 8 |
|---|---|
| Starts | 1 |
| Substitutions | 7 |
| Substituted | 1 |
| Minutes | 208 |
| Goals | 0 |
| Full name | Iba May |
|---|---|
| Age | 24 |
| Nationality | Germany |
| Club | VfL Wolfsburg |
| Position | Midfielder |
| Height | 183 cm |
| Weight | 83 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 8 |
|---|---|
| Starts | 1 |
| Substitutions | 7 |
| Substituted | 1 |
| Minutes | 208 |
| Goals | 0 |