I. May in 2022
| Full name | Iba May |
|---|---|
| Age | 25 |
| Nationality | Germany |
| Club | Viktoria Berlin |
| Position | Midfielder |
| Height | 183 cm |
| Weight | 83 kg |
| Currently Injured | No |
I. May 2022 Appearances
| Appearances | 16 |
|---|---|
| Starts | 15 |
| Substitutions | 1 |
| Substituted | 5 |
| Minutes | 1352 |
| Goals | 0 |
| Full name | Iba May |
|---|---|
| Age | 25 |
| Nationality | Germany |
| Club | Viktoria Berlin |
| Position | Midfielder |
| Height | 183 cm |
| Weight | 83 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 16 |
|---|---|
| Starts | 15 |
| Substitutions | 1 |
| Substituted | 5 |
| Minutes | 1352 |
| Goals | 0 |