Zhe Hou in 2019
| Full name | Zhe Hou |
|---|---|
| Age | 36 |
| Nationality | China PR |
| Club | Hebei Elite |
| Position | Attacker |
| Height | 182 cm |
| Weight | 73 kg |
| Currently Injured | No |
Zhe Hou 2019 Appearances
| Appearances | 1 |
|---|---|
| Starts | 0 |
| Substitutions | 1 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 33 |
| Goals | 0 |
| Full name | Zhe Hou |
|---|---|
| Age | 36 |
| Nationality | China PR |
| Club | Hebei Elite |
| Position | Attacker |
| Height | 182 cm |
| Weight | 73 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 1 |
|---|---|
| Starts | 0 |
| Substitutions | 1 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 33 |
| Goals | 0 |