Zhe Hou in 2024
| Full name | Zhe Hou |
|---|---|
| Age | 36 |
| Nationality | China PR |
| Club | Changchun Xidu |
| Position | Attacker |
| Height | 182 cm |
| Weight | 73 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Zhe Hou |
|---|---|
| Age | 36 |
| Nationality | China PR |
| Club | Changchun Xidu |
| Position | Attacker |
| Height | 182 cm |
| Weight | 73 kg |
| Currently Injured | No |