Evertow in 2025
| Full name | Evertow Vaz Pereira da Silva |
|---|---|
| Age | 18 |
| Nationality | Brazil |
| Club | Internacional |
| Position | Defender |
| Height | 186 cm |
| Weight | 79 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Evertow Vaz Pereira da Silva |
|---|---|
| Age | 18 |
| Nationality | Brazil |
| Club | Internacional |
| Position | Defender |
| Height | 186 cm |
| Weight | 79 kg |
| Currently Injured | No |