Enzo in 2023
| Full name | Enzo Bizzotto Costa |
|---|---|
| Age | 20 |
| Nationality | Brazil |
| Club | Internacional |
| Position | Attacker |
| Height | 185 cm |
| Weight | 74 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Enzo Bizzotto Costa |
|---|---|
| Age | 20 |
| Nationality | Brazil |
| Club | Internacional |
| Position | Attacker |
| Height | 185 cm |
| Weight | 74 kg |
| Currently Injured | No |