Dylan Tavares in 2014
| Full name | Dylan Tavares dos Santos |
|---|---|
| Age | 26 |
| Nationality | Cape Verde |
| Club | Stade Nyonnais |
| Position | Defender |
| Height | 172 cm |
| Weight | 60 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Dylan Tavares dos Santos |
|---|---|
| Age | 26 |
| Nationality | Cape Verde |
| Club | Stade Nyonnais |
| Position | Defender |
| Height | 172 cm |
| Weight | 60 kg |
| Currently Injured | No |