C. Cooke in 2011
| Full name | Cody Cooke |
|---|---|
| Age | 30 |
| Nationality | England |
| Club | Truro City |
| Position | Attacker |
| Height | 185 cm |
| Weight | 75 kg |
| Currently Injured | No |
C. Cooke 2011 Appearances
| Appearances | 18 |
|---|---|
| Starts | 12 |
| Substitutions | 6 |
| Substituted | 2 |
| Minutes | 1118 |
| Goals | 2 |
| Full name | Cody Cooke |
|---|---|
| Age | 30 |
| Nationality | England |
| Club | Truro City |
| Position | Attacker |
| Height | 185 cm |
| Weight | 75 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 18 |
|---|---|
| Starts | 12 |
| Substitutions | 6 |
| Substituted | 2 |
| Minutes | 1118 |
| Goals | 2 |