C. Cooke in 2016
| Full name | Cody Cooke |
|---|---|
| Age | 30 |
| Nationality | England |
| Club | Truro City |
| Position | Attacker |
| Height | 185 cm |
| Weight | 75 kg |
| Currently Injured | No |
C. Cooke 2016 Appearances
| Appearances | 21 |
|---|---|
| Starts | 19 |
| Substitutions | 2 |
| Substituted | 4 |
| Minutes | 1703 |
| Goals | 4 |
| Full name | Cody Cooke |
|---|---|
| Age | 30 |
| Nationality | England |
| Club | Truro City |
| Position | Attacker |
| Height | 185 cm |
| Weight | 75 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 21 |
|---|---|
| Starts | 19 |
| Substitutions | 2 |
| Substituted | 4 |
| Minutes | 1703 |
| Goals | 4 |