A. Anello in 2024
| Full name | Augustin Anello |
|---|---|
| Age | 22 |
| Nationality | USA |
| Club | Cambuur |
| Position | Attacker |
| Height | 182 cm |
| Weight | 75 kg |
| Currently Injured | No |
A. Anello 2024 Appearances
| Appearances | 9 |
|---|---|
| Starts | 4 |
| Substitutions | 5 |
| Substituted | 4 |
| Minutes | 354 |
| Goals | 0 |
| Full name | Augustin Anello |
|---|---|
| Age | 22 |
| Nationality | USA |
| Club | Cambuur |
| Position | Attacker |
| Height | 182 cm |
| Weight | 75 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 9 |
|---|---|
| Starts | 4 |
| Substitutions | 5 |
| Substituted | 4 |
| Minutes | 354 |
| Goals | 0 |