Z. Karać in 2015
| Full name | Zoran Karać |
|---|---|
| Age | 28 |
| Nationality | Serbia |
| Club | CSK Pivara |
| Position | Midfielder |
| Height | 180 cm |
| Weight | 74 kg |
| Currently Injured | No |
Z. Karać 2015 Appearances
| Appearances | 4 |
|---|---|
| Starts | 0 |
| Substitutions | 4 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 149 |
| Goals | 0 |
| Full name | Zoran Karać |
|---|---|
| Age | 28 |
| Nationality | Serbia |
| Club | CSK Pivara |
| Position | Midfielder |
| Height | 180 cm |
| Weight | 74 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 4 |
|---|---|
| Starts | 0 |
| Substitutions | 4 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 149 |
| Goals | 0 |