Zheng Chuanhui in 2025
| Full name | Chuanhui Zheng |
|---|---|
| Age | 18 |
| Nationality | China PR |
| Club | Qingdao Jonoon |
| Position | Midfielder |
| Height | 177 cm |
| Weight | 72 kg |
| Currently Injured | No |
Zheng Chuanhui 2025 Appearances
Other Seasons
| Full name | Chuanhui Zheng |
|---|---|
| Age | 18 |
| Nationality | China PR |
| Club | Qingdao Jonoon |
| Position | Midfielder |
| Height | 177 cm |
| Weight | 72 kg |
| Currently Injured | No |