Zhao Ran in 2025
| Full name | Ran Zhao |
|---|---|
| Age | 23 |
| Nationality | China PR |
| Club | Changchun Xidu |
| Position | Attacker |
| Height | 174 cm |
| Weight | 65 kg |
| Currently Injured | No |
Zhao Ran 2025 Appearances
| Appearances | 9 |
|---|---|
| Starts | 7 |
| Substitutions | 2 |
| Substituted | 8 |
| Minutes | 519 |
| Goals | 2 |
| Full name | Ran Zhao |
|---|---|
| Age | 23 |
| Nationality | China PR |
| Club | Changchun Xidu |
| Position | Attacker |
| Height | 174 cm |
| Weight | 65 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 9 |
|---|---|
| Starts | 7 |
| Substitutions | 2 |
| Substituted | 8 |
| Minutes | 519 |
| Goals | 2 |