Zakaria Al Hawsawi in 2026
| Full name | Zakaria Siraj Ahmed Al Hawsawi |
|---|---|
| Age | 24 |
| Nationality | Saudi Arabia |
| Club | Saudi Arabia |
| Position | Defender |
| Height | 173 cm |
| Weight | 70 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Zakaria Siraj Ahmed Al Hawsawi |
|---|---|
| Age | 24 |
| Nationality | Saudi Arabia |
| Club | Saudi Arabia |
| Position | Defender |
| Height | 173 cm |
| Weight | 70 kg |
| Currently Injured | No |