Z. Hakimov in 2022
| Full name | Zafar Hakimov |
|---|---|
| Age | 20 |
| Nationality | Uzbekistan |
| Club | Nasaf |
| Position | Midfielder |
| Height | 167 cm |
| Weight | 62 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Zafar Hakimov |
|---|---|
| Age | 20 |
| Nationality | Uzbekistan |
| Club | Nasaf |
| Position | Midfielder |
| Height | 167 cm |
| Weight | 62 kg |
| Currently Injured | No |