Zhaslan Zhumashev in 2019
| Full name | Zhaslan Zhumashev |
|---|---|
| Age | 21 |
| Nationality | Kazakhstan |
| Club | FK Tobol Kostanay |
| Position | Midfielder |
| Height | 172 cm |
| Weight | 61 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Zhaslan Zhumashev |
|---|---|
| Age | 21 |
| Nationality | Kazakhstan |
| Club | FK Tobol Kostanay |
| Position | Midfielder |
| Height | 172 cm |
| Weight | 61 kg |
| Currently Injured | No |