Z. Zhanabergen in 2019
| Full name | Zhalgas Zhanabergen |
|---|---|
| Age | 28 |
| Nationality | Kazakhstan |
| Club | Akademiya Ontustik |
| Position | Midfielder |
| Height | 182 cm |
| Weight | 70 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Zhalgas Zhanabergen |
|---|---|
| Age | 28 |
| Nationality | Kazakhstan |
| Club | Akademiya Ontustik |
| Position | Midfielder |
| Height | 182 cm |
| Weight | 70 kg |
| Currently Injured | No |