Z. Divanović in 2025
| Full name | Zaim Divanović |
|---|---|
| Age | 25 |
| Nationality | Montenegro |
| Club | Montenegro U21 |
| Position | Midfielder |
| Height | 179 cm |
| Weight | 76 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Zaim Divanović |
|---|---|
| Age | 25 |
| Nationality | Montenegro |
| Club | Montenegro U21 |
| Position | Midfielder |
| Height | 179 cm |
| Weight | 76 kg |
| Currently Injured | No |