Yu Rui in 2019
| Full name | Rui Yu |
|---|---|
| Age | 31 |
| Nationality | China PR |
| Club | Changchun Yatai |
| Position | Defender |
| Height | 185 cm |
| Weight | 76 kg |
| Currently Injured | No |
Yu Rui 2019 Appearances
| Appearances | 21 |
|---|---|
| Starts | 20 |
| Substitutions | 1 |
| Substituted | 2 |
| Minutes | 1720 |
| Goals | 2 |
| Full name | Rui Yu |
|---|---|
| Age | 31 |
| Nationality | China PR |
| Club | Changchun Yatai |
| Position | Defender |
| Height | 185 cm |
| Weight | 76 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 21 |
|---|---|
| Starts | 20 |
| Substitutions | 1 |
| Substituted | 2 |
| Minutes | 1720 |
| Goals | 2 |