Yousef Haqawi in 2022
| Full name | Yousef Hussain Muhammad Haqawi |
|---|---|
| Age | 21 |
| Nationality | Saudi Arabia |
| Club | Al-Nassr |
| Position | Defender |
| Height | 171 cm |
| Weight | 68 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Yousef Hussain Muhammad Haqawi |
|---|---|
| Age | 21 |
| Nationality | Saudi Arabia |
| Club | Al-Nassr |
| Position | Defender |
| Height | 171 cm |
| Weight | 68 kg |
| Currently Injured | No |