Yoshitaka Aoki in 2021
| Full name | Yoshitaka Aoki |
|---|---|
| Age | 23 |
| Nationality | Japan |
| Club | Machida Zelvia |
| Position | Defender |
| Height | 175 cm |
| Weight | 68 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Yoshitaka Aoki |
|---|---|
| Age | 23 |
| Nationality | Japan |
| Club | Machida Zelvia |
| Position | Defender |
| Height | 175 cm |
| Weight | 68 kg |
| Currently Injured | No |