Y. Yudin in 2024
| Full name | Yuri Yudin |
|---|---|
| Age | 24 |
| Nationality | Russia |
| Club | Dinamo Barnaul |
| Position | Defender |
| Height | 178 cm |
| Weight | 75 kg |
| Currently Injured | No |
Y. Yudin 2024 Appearances
| Appearances | 11 |
|---|---|
| Starts | 9 |
| Substitutions | 2 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 888 |
| Goals | 1 |
| Full name | Yuri Yudin |
|---|---|
| Age | 24 |
| Nationality | Russia |
| Club | Dinamo Barnaul |
| Position | Defender |
| Height | 178 cm |
| Weight | 75 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 11 |
|---|---|
| Starts | 9 |
| Substitutions | 2 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 888 |
| Goals | 1 |