Y. Yildiz in 2023
| Full name | Yunus Yildiz |
|---|---|
| Age | 20 |
| Nationality | Türkiye |
| Club | Küçükçekmece Sinopspor |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 188 cm |
| Weight | 78 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Yunus Yildiz |
|---|---|
| Age | 20 |
| Nationality | Türkiye |
| Club | Küçükçekmece Sinopspor |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 188 cm |
| Weight | 78 kg |
| Currently Injured | No |