Yuta Terasawa in 2025
| Full name | Yuta Terasawa |
|---|---|
| Age | 32 |
| Nationality | Japan |
| Club | Gainare Tottori |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 185 cm |
| Weight | 82 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Yuta Terasawa |
|---|---|
| Age | 32 |
| Nationality | Japan |
| Club | Gainare Tottori |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 185 cm |
| Weight | 82 kg |
| Currently Injured | No |