Y. Schoonderwaldt in 2020
| Full name | Youri Schoonderwaldt |
|---|---|
| Age | 23 |
| Nationality | Netherlands |
| Club | ADO Den Haag |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 195 cm |
| Weight | 83 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Youri Schoonderwaldt |
|---|---|
| Age | 23 |
| Nationality | Netherlands |
| Club | ADO Den Haag |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 195 cm |
| Weight | 83 kg |
| Currently Injured | No |