Y. Omoto in 2021
| Full name | Yuki Omoto |
|---|---|
| Age | 29 |
| Nationality | Japan |
| Club | Albirex Niigata |
| Position | Midfielder |
| Height | 176 cm |
| Weight | 69 kg |
| Currently Injured | No |
Y. Omoto 2021 Appearances
| Appearances | 3 |
|---|---|
| Starts | 0 |
| Substitutions | 3 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 58 |
| Goals | 0 |
| Full name | Yuki Omoto |
|---|---|
| Age | 29 |
| Nationality | Japan |
| Club | Albirex Niigata |
| Position | Midfielder |
| Height | 176 cm |
| Weight | 69 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 3 |
|---|---|
| Starts | 0 |
| Substitutions | 3 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 58 |
| Goals | 0 |