Y. Ndiesse in 2024
| Full name | Yvan Sjesseu Ndiesse |
|---|---|
| Age | 29 |
| Nationality | Cameroon |
| Club | Unirea Ungheni |
| Position | Defender |
| Height | 186 cm |
| Weight | 83 kg |
| Currently Injured | No |
Y. Ndiesse 2024 Appearances
Other Seasons
| Full name | Yvan Sjesseu Ndiesse |
|---|---|
| Age | 29 |
| Nationality | Cameroon |
| Club | Unirea Ungheni |
| Position | Defender |
| Height | 186 cm |
| Weight | 83 kg |
| Currently Injured | No |