Y. Misao in 2013
| Full name | Yuto Misao |
|---|---|
| Age | 32 |
| Nationality | Japan |
| Club | Shonan Bellmare |
| Position | Defender |
| Height | 175 cm |
| Weight | 70 kg |
| Currently Injured | No |
Y. Misao 2013 Appearances
| Appearances | 2 |
|---|---|
| Starts | 1 |
| Substitutions | 1 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 161 |
| Goals | 0 |
| Full name | Yuto Misao |
|---|---|
| Age | 32 |
| Nationality | Japan |
| Club | Shonan Bellmare |
| Position | Defender |
| Height | 175 cm |
| Weight | 70 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 2 |
|---|---|
| Starts | 1 |
| Substitutions | 1 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 161 |
| Goals | 0 |