Y. Kybyray in 2018
| Full name | Yeskendir Kybyray |
|---|---|
| Age | 26 |
| Nationality | Kazakhstan |
| Club | Kairat Almaty |
| Position | Defender |
| Height | 185 cm |
| Weight | 78 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Yeskendir Kybyray |
|---|---|
| Age | 26 |
| Nationality | Kazakhstan |
| Club | Kairat Almaty |
| Position | Defender |
| Height | 185 cm |
| Weight | 78 kg |
| Currently Injured | No |