Y. Gharbi in 2023
| Full name | Yannis Gharbi |
|---|---|
| Age | 31 |
| Nationality | France |
| Club | Andrézieux |
| Position | Attacker |
| Height | 187 cm |
| Weight | 77 kg |
| Currently Injured | No |
Y. Gharbi 2023 Appearances
| Appearances | 6 |
|---|---|
| Starts | 6 |
| Substitutions | 0 |
| Substituted | 1 |
| Minutes | 517 |
| Goals | 0 |
| Full name | Yannis Gharbi |
|---|---|
| Age | 31 |
| Nationality | France |
| Club | Andrézieux |
| Position | Attacker |
| Height | 187 cm |
| Weight | 77 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 6 |
|---|---|
| Starts | 6 |
| Substitutions | 0 |
| Substituted | 1 |
| Minutes | 517 |
| Goals | 0 |