Y. Chatmueang in 2023
| Full name | Yutthasit Chatmueang |
|---|---|
| Age | 25 |
| Nationality | Thailand |
| Club | Prime Bangkok |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 190 cm |
| Weight | 77 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Yutthasit Chatmueang |
|---|---|
| Age | 25 |
| Nationality | Thailand |
| Club | Prime Bangkok |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 190 cm |
| Weight | 77 kg |
| Currently Injured | No |