Y. Azizi in 2024
| Full name | Ilyas Azizi |
|---|---|
| Age | 17 |
| Nationality | France |
| Club | Toulouse |
| Position | Attacker |
| Height | 173 cm |
| Weight | 63 kg |
| Currently Injured | No |
Y. Azizi 2024 Appearances
| Appearances | 9 |
|---|---|
| Starts | 6 |
| Substitutions | 3 |
| Substituted | 4 |
| Minutes | 478 |
| Goals | 2 |
| Full name | Ilyas Azizi |
|---|---|
| Age | 17 |
| Nationality | France |
| Club | Toulouse |
| Position | Attacker |
| Height | 173 cm |
| Weight | 63 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 9 |
|---|---|
| Starts | 6 |
| Substitutions | 3 |
| Substituted | 4 |
| Minutes | 478 |
| Goals | 2 |