Y. Avramenko in 2022
| Full name | Yurii Avramenko |
|---|---|
| Age | 18 |
| Nationality | Ukraine |
| Club | Dynamo Kyiv |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 200 cm |
| Weight | 85 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Yurii Avramenko |
|---|---|
| Age | 18 |
| Nationality | Ukraine |
| Club | Dynamo Kyiv |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 200 cm |
| Weight | 85 kg |
| Currently Injured | No |